Reaktor Opinii to polski portal oferujący zarabianie na ankietach. Zarządza nim polska, wiarygodna firma o ugruntowanej pozycji – Instytut Badań Pollster. Użytkownicy Internetu już od 2014 roku mogą zarabiać dodatkowe pieniądze dzieląc się swoimi opiniami. Co warto wiedzieć o tym portalu z płatnymi ankietami oraz jakie są jego wady i zalety?

Reaktor opinii płatne ankiety

Co warto wiedzieć o portalu Reaktor Opinii:

  • na panelu otrzymujemy niewielką ilość ankiet, w skali miesiąca są to średnio 4 ankiety,
  • aby zarejestrować się na panelu trzeba mieć ukończone 13 lat, więc jest to dobry sposób na zarobienie kieszonkowego już dla nastolatków,
  • punkty, które gromadzimy za pośrednictwem portalu możemy wymieniać na gotówkę, która przelewana jest na nasze konto bankowe,
  • przelicznik punktowy to 500 punktów = 50 zł w gotówce,
  • aby wypłacić środki, należy w panelu zlecić wypłatę, czas oczekiwania to ok. miesiąca od wysłania formularza wypłaty,
  • zbierać dodatkowe punkty możemy polecając znajomych,
  • średnia kwota za ankietę waha się od 80 groszy do 3,5 złotego,
  • otrzymujemy punkty pocieszenia, jeśli nie zakwalifikujemy się do danej ankiety (ok. 20 groszy za jedno badanie, do którego się nie kwalifikujemy).

Jak zarabiać w Reaktorze Opinii?

Podobnie jak w innych serwisach oferujących zarabianie na ankietach, na początku musimy założyć konto w tym serwisie. Tutaj czeka na nas miła niespodzianka, ponieważ do wypełnienia otrzymamy ankietę rekrutacyjną, za którą już otrzymamy punkty. Warto nie oszukiwać w ankiecie rekrutacyjnej, ponieważ na podstawie jej wyników będziemy w przyszłości otrzymywać zaproszenia do ankiet. Poza zarabianiem na ankietach, w Reaktorze Opinii możemy gromadzić punkty za polecanie serwisu znajomym.

Jak często przychodzą ankiety w Reaktor Opinii?

Zaproszenia do wypełnienia ankiet otrzymujemy na skrzynkę mailową, możemy je także zobaczyć bezpośrednio na swoim koncie w serwisie. Trudno jest stwierdzić, ile ankiet otrzymamy, ponieważ wpływa na to wiele czynników. Czasami możemy nie zakwalifikować się do badania, bo nie znajdziemy się w jego grupie docelowej. To, ile zarobimy, zależne jest od ilości ankiet i ich złożoności.

Reaktor Opinii – wypłata środków

Serwis Reaktor Opinii umożliwia wymianę zgromadzonych punktów na gotówkę, która przelewana jest wyłącznie na konto bankowe. Aby wypłacić 50 zł, musimy zgromadzić 500 punktów. Ile będziemy czekać na przelew? Maksymalnie może to zająć do 30 dni od momentu, kiedy zlecimy wypłatę środków. Jest tu jednak ciekawostka – aby zlecić wypłatę środków, należy odpowiedzieć na 3 banalne pytania. Jeśli nam się nie uda, dopiero po upływie 7 dni będziemy mogli spróbować ponownie! Ale nie ma czym się przejmować, tak jak wspomnieliśmy, pytania są dziecinnie proste, dotyczą nap. nazwy stolicy Polski.

Zalety portalu Reaktor Opinii

Darmowe uczestnictwo i łatwa obsługa panelu

Podobnie jak wszystkie dobre i wiarygodne portale oferujące zarabianie na ankietach, rejestracja w portalu Reaktor Opinii jest całkowicie darmowa. Obsługa panelu jest bardzo intuicyjne i łatwa, więc nawet mniej doświadczeni użytkownicy poradzą sobie z pracą w portalu.

Dolna granica wieku do rejestracji

Jak już wspomnieliśmy, aby zarejestrować się na portalu Reaktor Opinii należy mieć ukończone 13 lat, co umożliwia gromadzenie punktów i wymianę ich na gotówkę nawet nastolatkom.

Program partnerski

Aby zwiększyć możliwości zarobkowe, możemy zapraszać do panelu znajomych. Nie ma żadnego ograniczenia ilościowego, jeśli więc tylko mamy duże grono znajomych lub wiemy, jak pozyskać polecenia, możemy z tego mieć dodatkowe korzyści.

Wady portalu Reaktor Opinii

Długi czas zbierania punktów

Ponieważ ankiet w skali miesiąca jest niewiele, aby zgromadzić liczbę punktów umożliwiającą wypłatę pieniędzy, należy uzbroić się w cierpliwość.

Mała liczba zaproszeń do ankiet

Wada, która łączy się z powyższą – w skali miesiąca nie otrzymamy dużej ilości ankiet, co warto wiedzieć już na samym początku, abyśmy nie byli rozczarowani w trakcie wypełniania ankiet.