Portal Opinie.pl to jeden z najlepszych polskich paneli oferujących zarabianie na ankietach. Za dzielenie się informacjami możemy otrzymywać gotówkę, bony zakupowe, doładowania telefonu lub przekazywać środki na organizacje dobroczynne. Poniżej przekazujemy najistotniejsze informacje na temat tego panelu z płatnymi ankietami.   Opinie.pl płatne ankiety

Najważniejsze informacje o Opinie.pl

  • możemy się zarejestrować za pośrednictwem strony opinie.pl,
  • do panelu mogą dołączyć osoby w podziale wiekowym od 15 do 75 lat,
  • dołączenie do portalu nie wymaga wnoszenia jakiejkolwiek opłaty, w każdej chwili możemy usunąć konto zrezygnować z tej formy dorobienia gotówki,
  • na panelu zarejestrowanych jest już ponad 100 tys. użytkowników,
  • przelicznik punktów wynosi 10 000 – 50 zł i tyle też wynosi próg do wypłaty,
  • firma funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 10 lat,
  • panel jest nowoczesny i prosty w obsłudze,
  • za wypełnienie jednej ankiety możemy otrzymać do 4 zł,
  • zgromadzone punkty możemy wymienić na gotówkę za pośrednictwem konta bankowego lub konta PayPal bądź wymienić je na bony zakupowe (już od 25 zł), doładowanie telefonu – od 20 zł lub przekazać na cele charytatywne
  • portal wypłaca środki bardzo szybko, bo w ciągu 4 dni roboczych – w przypadku konta bankowego, a w przypadku PayPal – do 15 dnia miesiąca (jeśli złożyliśmy dyspozycję wypłaty w poprzednim miesiącu).

Jak zarabiać w Opinie.pl?

Aby rozpocząć zarabianie i otrzymywanie nagród za dzielenie się opiniami, należy w pierwszej kolejności założyć konto w serwisie. Rejestracja jest zupełnie darmowa i w każdej chwili można usunąć konto. W momencie rejestracji czeka na nas miła niespodzianka – za samą rejestrację w portalu otrzymamy już 200 punktów! Kiedy wypełnimy już krótką ankietę, na nasz adres mailowy przyjdzie link aktywacyjny, w który trzeba kliknąć, aby potwierdzić chęć rejestracji.

Ile można zarobić w Opinie.pl?

Wartość ankiet, które znajdziemy w serwisie, waha się od 0,5 zł do 4 zł za jedną. Ostateczna kwota, jaką otrzymamy za wypełnienie ankiety zależy m.in. od złożoności badania. Do ankiet jesteśmy zapraszani na podstawie wypełnionych informacji, więc może się zdarzyć, że nie do każdej ankiety otrzymamy zaproszenie. Wówczas na nasze konto powędrują punkty pocieszenia (0,25 zł za jedną ankietę). Ilość ankiet, które użytkownik średnio otrzymuje za pośrednictwem tego panelu wynosi w skali miesiąca ok. 10-12.

Plusy panel Opinie.pl

Wiarygodność

Ponieważ firma funkcjonuje na rynku już od 2007 roku, posiada ona ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku – jest wiarygodna i wypłacalna.

Bezpłatne dołączenie do panelu

Dołączenie do programu jest bezpłatne.

Dodatkowe formy zarobku

Oprócz zarabiania na ankietach można dorobić dodatkowe pieniądze polecając użytkowników do programu.

Wygodne i szybkie wypłaty

Możemy skorzystać zarówno z konta bankowego, jak i konta PayPal, wypłaty realizowane są bardzo szybko, czeka się na nią od 1 dnia, maksymalnie do tygodnia.

Opinie.pl – minusy portalu

Drobny potencjał zarabiania pieniędzy

Zgromadzenie punktów, które możemy wymienić na gotówkę lub nagrody trwa dość długo, stąd też potencjał zarobkowy nie jest wysoki. Jednak jeśli dysponujemy czasem i dozą cierpliwości, z pomocą panelu Opinie.pl możemy zarobić dodatkowe środki.

Nieduża ilość ankiet

Jak każdy portal z ankietami, również Opinie.pl posiada ograniczoną ilość ankiet. Dlatego jeśli chcemy zwiększyć swoje możliwości zarobkowe, powinniśmy zarejestrować się w jak największej ilości portali.

Kwalifikacja do ankiet

Ponieważ ankiety wysyłane są na podstawie informacji podanych w profilu, nie zawsze zakwalifikujemy się do ankiety.

Opinie.pl – podsumowanie opinii

Jak każdy portal oferujący zarabianie na ankietach, portal Opinie.pl posiada plusy i minusy. Jest to jednak polska i wiarygodna firma, której z pewnością warto się przyjrzeć i spróbować swoich sił w zarabianiu na ankietach.

Jakie są opinie internautów o tym serwisie?

Wśród użytkowników dominują pozytywne opinie. Serwis ze względu na swoją stabilną pozycję na rynku jest wiarygodny i wypłacalny, co potwierdza wielu internautów. Z pewnością warto się tym serwisem zainteresować, jeśli poważnie planujemy zarabianie dodatkowej gotówki na płatnych ankietach w Internecie.