SW Panel to jeden z liderów, jeśli chodzi o polskie portale oferujące zarabianie na ankietach. Portal w zupełności należy do polskiej firmy badawczej – Agencji SW Research. Dobre opinie od użytkowników w Internecie i wiarygodność firmy powinny nas skłonić do zainteresowania tym portalem.

SW Panel płatne ankiety

Co warto wiedzieć o SW Panel?

 • rejestracja w portalu jest zupełnie darmowa i bardzo łatwa,
 • aby założyć konto w SW Panel należy mieć ukończone 13 lat,
 • portal umożliwia nie tylko zarabianie na ankietach, ale także branie udziału w ciekawych projektach badawczych,
 • można nie tylko wypełniać ankiety, ale także je tworzyć (pomagając np. w pisaniu prac do wyższych uczelni!),
 • na portalu zbieramy dwa rodzaje punktów – punkty StudentPoints otrzymujemy za udział w komercyjnych ankietach, zaś punkty SocialPoints za niekomercyjne ankiety,
 • punkty StudentPoints możemy wymieniać na gotówkę lub nagrody rzeczowe,
 • punkty Social Points pozwalają nam brać udział w rankingu, w którym pierwsze miejsca na liście otrzymują nagrody,
 • aby zwiększyć swoją szansę na zarobek lub otrzymanie nagród, można również polecać portal swoim znajomym.

Z powyższych informacji można wysnuć wniosek, że panel ma same zalety. Przyjrzyjmy się, jak to rzeczywiście wygląda.

Jak rozpocząć zarabianie na ankietach w SW Panel?

Wystarczy nam do tego urządzenie z dostępem do Internetu. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się w serwisie, po kliknięciu w link podając swój adres mailowy. Po zalogowaniu do panelu musimy wypełnić ankietę profilującą, aby otrzymywać zaproszenie do badań. W SW Panel możemy zarabiać gotówkę i otrzymywać nagrody rzeczowe. Serwis umożliwia również otrzymywanie dodatkowych punktów za polecanie znajomych.

Nagrody w SW Panel

Serwis oferuje oprócz wypłaty gotówki sporo nagród, z których każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Za aktywność w serwisie możemy być nagrodzeni:

 • gotówką (którą możemy przelać na konto PayPal bądź konto bankowe)
 • nagrodami rzeczowymi
 • kuponami rabatowymi
 • koszulkami
 • wsparciem organizacji dobroczynnych

Jeśli będziemy chcieli wypłacić gotówkę, aby przelać 50 zł, musimy uzbierać 100 punktów z kategorii StudentPoints.

Najważniejsze zalety SW Panel

Dość niski wiek, aby móc zarabiać

SW Panel jako jeden z nielicznych oferuje rejestrację dla osób od 13 roku życia. Jest to świetna opcja zarówno dla nastolatków pragnących dorobić sobie do kieszonkowego, czy dla studentów potrzebujących dodatkowej gotówki. A ta przecież przyda się każdemu!

Nie tylko wypełnianie ankiet, ale też ich kreacja

Portal SW Panel jako jedyny daje możliwość nie tylko wypełniania ankiet, ale również tworzenia dość zaawansowanych badań i projektów marketingowych. Za pośrednictwem panelu można tworzyć ankiety za pomocą łatwego w obsłudze kreatora, co może się przydać w wielu projektach czy na uczelni.

Możliwość zdobycia dodatkowych nagród

Jak wspomnieliśmy wcześniej, SW Panel umożliwia gromadzenie dwóch rodzajów punktów. Punkty SocialPoints, które otrzymujemy za udział w badaniach niekomercyjnych, umożliwia branie udziału w rankingu. W każdym miesiącu właściciele portalu nagradzają aż 20 osób, więc jest to świetny sposób na zdobycie dodatkowych nagród dla osób, które dysponują większą ilością czasu.

No dobrze, a czy znajdziemy jakieś wady tego panelu?

Szczerze mówiąc, trudno jest tutaj znaleźć wady, które mogłyby nam przeszkodzić w zarabianiu dodatkowej gotówki lub otrzymywania nagród rzeczowych. Jedynym mankamentem, który udało nam się znaleźć jest fakt, że nie wszystkie zaproszenia do ankiet trafiają na naszą skrzynkę mailową. Tak więc trzeba logować się systematycznie do panelu, aby nie przegapić żadnej ankiety i szansy na nagrody!