Świat Opinii to polski portal oferujący łatwe zarabianie na ankietach online. Dzięki dzieleniu się informacjami, każdy niezależnie od codziennych obowiązków może zarobić dodatkowe pieniądze do domowego budżetu. Co jednak warto wiedzieć o tym panelu oraz jakie są jego plusy i minusy? Sprawdźmy!

Świat opinii płatne ankiety

Najważniejsze informacje o portalu Świat Opinii:

  • rejestracja w serwisie jest całkowicie darmowa, konto można w dowolnej chwili usunąć,
  • wypełniając ankiety na portalu gromadzimy na swoim koncie punkty, które następnie możemy wymienić na gotówkę lub kupony do popularnych sklepów, takich jak np. Zalando czy Empik,
  • płatne ankiety pojawiają się w tym serwisie dość regularnie,
  • otrzymujemy zaproszenia do badań i ankiet na podstawie podanych przez nas, dość obszernych informacji w profilu w momencie zakładania konta,
  • ankiety są więc dość spersonalizowane i dobierane do każdego użytkownika,
  • aby wymienić punkty na gotówkę, należy ich uzbierać ok. 840,
  • za wypełnienie każdej ankiety Świat Opinii przekazuje darowiznę na rzecz wybranej przez użytkownika panelu organizacji dobroczynnej czy charytatywnej. 

Świat Opinii – jak rozpocząć zarabianie?

Aby rozpocząć dzielenie się swoimi informacjami i zarabianie na ankietach, musimy założyć konto na stronie swiatopinii.pl. Przystąpienie do panelu jest całkowicie darmowe i możemy w dowolnym czasie usunąć swoje konto. Rejestracja w serwisie jest bardzo sprawna i intuicyjna, po podaniu podstawowych danych musimy kliknąć w otrzymany link do formularza.

Ankiety w Świat Opinii – jak często się pojawiają?

Świat Opinii to jeden z portali, na których zaproszenia do wypełniania ankiet otrzymujemy dość regularnie. Jednak aby zwiększyć swoje możliwości zarobkowe, warto zarejestrować się w jak największej liczbie portali (sprawdź nasz poradnik – jak zarabiać na ankietach). Średnio możemy otrzymywać do kilku ankiet w miesiącu, ale nie zawsze musi tak być.

Ile czasu trzeba poświęcić na wypełnianie ankiet?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każde badanie i ankieta jest inna. Czas, jaki musimy poświęcić na wypełnienie jednej ankiety zależy przede wszystkim od ilości pytań, jakie się w niej znajdują. Zazwyczaj jednak ankiety w Świat Opinii są dość krótkie i na wypełnienie jednej musimy poświęcić ok. 15 minut. Dlatego jest to bardzo wygodny sposób na dorobienie dla młodych mam czy studentów.

Nagrody za wypełnianie ankiet w Świat Opinii

Mimo, że ankiety pojawiają się dość regularnie, w Świat Opinii nie mamy możliwości wymiany zgromadzonych punktów na gotówkę. Portal nagradza swoich użytkowników za aktywność i pomoc w badaniach nagrodami w postaci bonów upominkowych, które są wysyłane do nas dość szybko, bo w czasie ok. 10 dni. Vouchery upominkowe możemy wykorzystać w znanych sklepach, takich jak na przykład Empik czy Zalando.

Zalety panelu Świat Opinii:

Duża liczba ankiet

Za pośrednictwem panelu możemy otrzymać dość sporą ilość ankiet do wypełnienia (w porównaniu do innych tego typu serwisów). Ankiety są dodatkowo bardzo spersonalizowane i dobierane indywidualnie do nas.

Dobra obsługa klienta i brak spamu

Jeśli mamy pytanie lub wątpliwość, warto zwrócić się do obsługi klienta tego portalu, która jest na wysokim poziomie. Nie otrzymujemy też na skrzynkę mailową spamu, co czasami zdarza się w innych portalach z ankietami.

A czy są jakieś wady portalu Świat Opinii?

Ograniczona ilość wysoko płatnych ankiet

Podobnie jak w przypadku każdego portalu, Świat Opinii posiada ograniczoną liczbę ankiet, szczególnie tych wysoko płatnych. Co nie oznacza, że takie się nie zdarzają – możemy co jakiś czas się do takiej ankiety zakwalifikować.

Ograniczone nagrody

Niestety portal nie oferuje wymiany zgromadzonych punktów na gotówkę, co może rozczarować tych, którzy chcieliby za pośrednictwem ankiet zarobić dodatkowe pieniądze. Punkty możemy za to wymieniać na bony do wykorzystania w popularnych sklepach.

Z portalu mogą korzystać tylko Polacy mieszkający w kraju

Niestety Świat Opinii uniemożliwia korzystanie z portalu osobom, które mieszkają poza granicami Polski. Ale być może się to jeszcze wkrótce zmieni!