Klub Kantar to polski portal oferujący zarabianie na ankietach. Jest on sprawdzony i wiarygodny – zarządza nim firma Kantar Polska, znana firma badawcza, będąca częścią międzynarodowego przedsiębiorstwa Kantar. Za pośrednictwem portalu możemy dzielić się naszymi opiniami i w zamian otrzymywać nagrody pieniężne i rzeczowe. Co warto wiedzieć o tym portalu?

IBIS ankiety płatne

Najważniejsze fakty o portalu Klub Kantar:

 • jest to wiarygodna firma i wypłacająca środki – w Internecie cieszy się dobrymi opiniami użytkowników,
 • jest to forma niewielkiego, dodatkowego zarobku,
 • idealny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki dla studentów, młodych mam, ale również osób na co dzień pracujących na etacie,
 • strona przestrzega wielu norm i posiada stosowne certyfikaty, co jeszcze bardziej zwiększa jej wiarygodność, dlatego warto się tym portalem zainteresować, jeśli poszukujesz sprawdzonego panelu z płatnymi ankietami,
 • rejestracja w serwisie jest darmowa, a konto możemy usunąć w każdej chwili,
 • aby założyć konto w portalu musimy mieć ukończone 18 lat,
 • aby wypłacić kwotę 32 złotych, musimy uzbierać w panelu 1000 punktów,
 • wypłata środków następuje za pomocą przelewu na konto bankowe.

Jak zarabiać w Klub Kantar – pierwsze kroki

Podobnie jak w przypadku pozostałych paneli oferujących zarabianie na ankietach, w Klubie Kantar należy w pierwszej kolejności się zarejestrować. Gdy będziemy wypełniać dane do rejestracji, zostaniemy poproszeni o podstawowe informacje na nasz temat (czyli imię, nazwisko, płeć i data urodzenia). Do panelu Klub Kantar możemy zalogować się na 2 sposoby: podając adres mailowy, bądź łącząc konto za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. Już w momencie rejestracji otrzymamy powitalną ankietę do wypełnienia.

Należy wziąć tutaj pod uwagę, że aby założyć konto w Klub Kantar, należy mieć ukończone minimum 15 lat.

Ankiety w Klub Kantar

Do płatnych ankiet możemy mieć dostęp na dwa sposoby. Po pierwsze, otrzymujemy zaproszenia do ich wypełniania na adres mailowy podany w trakcie rejestracji. Po drugie, są dostępne w panelu Klub Kantar po zalogowaniu na nasze konto. Przeglądając dostępne ankiety zobaczymy, czego dokładnie dana ankieta dotyczy, ile czasu należy poświęcić na jej wypełnienie oraz ile punktów zgromadzimy za wykonanie tego zadania.

Czy ankiety w Klub Kantar przychodzą często?

To, czy otrzymamy zaproszenie do danej ankiety w dużej mierze zależy od podanych przez nas informacji, ponieważ czasami trzeba spełnić konkretne kryteria. Jeśli takich kryteriów nie ma, możemy zostać wylosowani do danej ankiety lub nie.

Ile można zarobić za jedną ankietę w Klub Kantar?

Za wypełnienie jednej ankiety w Klub Kantar możemy uzyskać od kilkudziesięciu do kilkuset punktów i tę informację zobaczymy jeszcze przed przystąpieniem do wypełniania ankiety.

Klub Kantar – wypłacanie pieniędzy

Informacje, jakie najbardziej interesują wypełniających płatne ankiety, to kwestia, w jaki sposób można zgromadzone punkty wymienić na gotówkę lub nagrody. W Klub Kantar mamy kilka możliwości do wyboru. Możemy:

 • zlecić wypłatę gotówki na konto bankowe, gdzie przelicznik wynosi 1000 punktów = ok. 32 zł,
 • otrzymać kartę podarunkową do Empiku, za uzbierane 1000 punktów otrzymamy kartę o wartości 40 zł,
 • skorzystać z doładowania do telefonu, gdzie za 500 punktów otrzymamy równowartość 20 zł.

Warto tutaj zaznaczyć, że karty podarunkowe otrzymujemy natychmiast, natomiast na gotówkę musimy trochę poczekać – portal wypłaca środki 1 i 15 dnia każdego miesiąca.

Zalety portalu Klub Kantar

Stabilna i wypłacająca firma

Zaleta, która w przypadku portali z płatnymi ankietami jest najważniejsza – firma wypłaca środki i jest w 100% bezpieczna. Nasze dane są bezpieczne, więc nie musimy się niczego obawiać.

Różnorodność nagród

Oprócz wypłat na konto bankowe, możemy uzyskać bony zakupowe do popularnych sklepów oraz doładowania dotelefonu.

Nagrody pocieszenia

Coraz popularniejsze na panel ankietowych są nagrody pocieszenia. Ponieważ zaproszenia do badań wędrują do nas na podstawie podanych przez nas informacji, nie zawsze możemy zakwalifikować się do danej ankiety. W Klubie Kantar otrzymujemy za to 10 punktów, co jest wartością 32 groszy.

Wady Klubu Kantar

Mała liczba ankiet i długi czas oczekiwania

Na portalu jest ograniczona liczba ankiet, więc gromadzenie punktów może potrwać dłuższy czas. To z kolei przekłada się na potencjał zarobkowy. Jednak tak jak przypadku innych portali, płatne ankiety umożliwiają jedynie dodatkowe zarobienie gotówki.