GreenPanthera.com to jeden z cieszących się obecnie niesłabnącym zainteresowaniem serwisów internetowych, za pośrednictwem których użytkownik zyskuje możliwość zarabiania realnych pieniędzy.

Serwis stanowi własność amerykańskiej firmy działającej na rynku pod nazwą A&K International Inc.

Poza wspomnianym już zarobkiem mogą oni również dokonywać zakupów w sklepach współpracujących z serwisem (aktualnie większość z nich to sprzedawcy zagraniczni), a w zamian otrzymywać nagrody w pożądanej postaci – od pieniężnych po rzeczowe.

Jak zarabiać na portalu GreenPanthera?

Dzięki różnorakim możliwościom, jakie GreenPanthera oferuje swoim uczestnikom, Ci ostatni mogą swobodnie wybierać sposób, w jaki za pośrednictwem portalu zarabiają pieniądze. Głównym sposobem na zarobek jest popularne od długiego już czasu wypełnianie ankiet. Wśród nich znajdują się na przykład tak zwane „ankiety dnia„, które nierzadko dotyczą preferencji zakupowych ankietowanego lub jego osobistych opinii na dany temat. Każda płatna ankieta wyceniana jest indywidualnie. Użytkownicy mogą zarabiać też dzięki temu, że polecili serwis innym osobom, które się w nim zarejestrowały i rozpoczęły aktywną współpracę. Zysk przynosi również oglądanie wyświetlanych na stronie reklam i robienie zakupów za pośrednictwem strony GreenPanthera.

Jak wypłacić środki z serwisu GreenPanthera?

Serwis GreenPanthera realizuje wypłaty środków poprzez procesor PayPal. Wypłata możliwa jest po osiągnięciu minimalnego progu wynoszącego 30 $ i z reguły realizowana jest w ciągu czterech dni roboczych.

Ile można zarobić z GreenPanthera?

Jak już zostało wspomniane, każda dostępna na stronie ankieta wyceniana jest indywidualnie. Z reguły na wypełnieniu płatnej ankiety użytkownik może zarobić od 0.60 $ do 1 $. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że dostępność nowych ankiet i badań wymagających wypełnienia jest na tym portalu naprawdę szeroka, dlatego zgromadzenie na swoim wirtualnym koncie wyższej sumy najczęściej nie stanowi większego problemu. Współpracy z GreenPanthera nie należy jednak rozpatrywać jako formy zatrudnienia, która pozwala osiągać zyski mogące uchodzić za główne źródło utrzymania. Owa współpraca powinna być raczej postrzegana jako sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy czy uzyskanie bonusów pozwalających obniżyć codzienne zakupowe wydatki. Uczestnictwo w serwisie to przede wszystkim zabawa, która przynosi użytkownikowi określone korzyści. Aby móc przystąpić do zarabiania na wypełnianiu ankiet konieczne jest dokładne uzupełnienie swojego profilu. Warto w tym miejscu nadmienić, że obecnie na GreenPanthera zarejestrowanych jest już kilkaset tysięcy użytkowników, a sam portal dostępny jest nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach. Aktualnie, każda nowo zarejestrowana osoba otrzymuje od portalu bonus w postaci 5 $.

Opinie o GreenPanthera

Z uwagi na fakt, że GreenPanthera to jeden z nieco starszych już portali umożliwiających swoim użytkownikom zarabianie w sieci (funkcjonuje na rynku już od kilku lat), zgromadził na swoim koncie wiele pozytywnych opinii, a liczba jego zwolenników nadal rośnie. Z publikowanych w internecie wypowiedzi wynika, że użytkownicy serwisu są ze współpracy z omawianą firmą bardzo zadowoleni, a zarabianie pieniędzy za pośrednictwem owej strony jest naprawdę łatwe i komfortowe. Nie da się ukryć, że GreenPanthera doskonale realizuje oczekiwania większości osób, które pragną zarobić dodatkowe pieniądze lub obniżyć swoje wydatki, a przy tym wykonywać pracę w zaciszu własnego domu. Nie ma więc wątpliwości, że z tych powodów portal jeszcze długo będzie cieszył się popularnością, a ilość zarejestrowanych na nim osób nadal będzie zauważalnie rosła. Serwis dobrze znany jest już od dawna w wielu krajach i może poszczycić się wieloma pochlebnymi opiniami, co nierzadko może rodzić u nowego odbiorcy przekonanie, że firmie A&K International Inc. naprawdę warto zaufać.

Rejestracja w Greenpanthera

Rejestrując się na stronie GreenPanthera.com warto wiedzieć, że członkostwo w serwisie ma ograniczony charakter. Oznacza to, że jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto na tym portalu. Informuje o tym zapis znajdujący się w udostępnionym na stronie internetowej regulaminie. O tym, czy wymóg ten został spełniony, decyduje adres IP, z którego dokonana została rejestracja.

Zarabianie pieniędzy za pośrednictwem GreenPanthera.com jest zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Portal nie wymaga od uczestnika żadnych inwestycji. Do rozpoczęcia współpracy wystarczy, że użytkownik jest osobą pełnoletnią.